Harmonie na talíři

Harmonie na talíři

Jsem...

výživovým poradcem, diagnostikem tradiční čínské medicíny a také šťastnou maminkou malého chlapečka.

Jsem průvodkyní zdravým stravováním, které je v souladu s tělem i duší. Ukazuji, jak vařit a jíst tak, aby se pro Vás jídlo stalo prevencí, lékem, zdrojem radosti a poznání. Učím ženy a muže naslouchat tělu, vnímat jeho potřeby a jíst v jeho nejvyšším souladu. 

A především… jsem milovník zdravého jídla. Klíčím, fermentuji, kváskuji a experimentuji s luštěninami. Své nadšení a radost z vaření předávám druhým.

S čím Vám pomůžu

Zabývám se především preventivní a každodenní stravou. Naučím Vás sestavit pokrmy dle aktuálního ročního období, které jsou v souladu s principy tradiční čínské medicíny, poradím Vám, jak správně kombinovat a kulinářsky připravit jednotlivé potraviny, naučím Vás klíčit, fermentovat luštěniny a obiloviny a také, jak vařit bezlepkově a více rostlině. 

Výživu považuji za nejzákladnější a nejdostupnější prostředek, díky kterému se i Vy můžete těšit ze štíhlého a zdravého těla. Jídlo se pro Vás stane klenotem, díky kterému snadno zatočíte s únavou, přebytečnými kily a častým nachlazenímKrok za krokem Vás provedu výživou tak, aby se stala Vaším parťákem a pomocníkem.

Jak si mě výživa získala...

Dnes můžu říct, že se cítím spokojeně ve vlastním těle. Zažívám vnitřní radost pramenící z pevného zdraví a vnitřní spokojenosti. Jsem cestovatel, sběratel zážitků a velký milovník dobrého jídla. Baví mě poznávat neznámé kraje prostřednictvím barev, neobvyklých chutí a vůní, jež najdeme na talíři. Jídlo miluji, proto se v něm neomezuji, naopak si jej s chutí a bez výčitek dopřávám.

Jak začala moje cesta s výživou

Byly roky, kdy jsem se trápila řadou diet s přáním, co nejrychleji zhubnout a přitom se cítit skvěle. Neřešila jsem primárně zdraví, ale hubnutíExperimentovala jsem s dietami a výživovými směry se snahou najít ten jeden dokonalý. To mne však přivedlo k únavě, zvyšující se váze a ke zmatenosti z protichůdných názorů výživových odborníků a směrů.

Ani moje zdraví nebylo takové, jaké bych si představovala.  Časté rýmy, chronické záněty a akné mě provázely v každodenním životě. Vymlouvala jsem se, že někdo nemocný prostě bývá. Odmítala jsem si přiznat, že příčinou zdravotních nepříjemností jsem já sama a nekvalitně sestavený jídelníček, který mi nechutnal a navíc byl na míle daleko od skutečných potřeb mého organismu.

V roce 2018 jsem se rozhodla svůj přístup ke svému tělu a zdraví radikálně změnit. Vrátila jsem se do školní lavice a začala se studiem výživy, rostlinného poradenství a tradiční čínské medicíny. Jednotlivé střípky mi do sebe zapadly a já pochopila, že pokud chci trvale zhubnout a být sama se sebou spokojená, musím udělat změnu komplexní a to jak v přístupu k sobě, tak k jídlu.

Své zkušenosti a osvědčené tipy nyní předávám druhým. Naučím Vás na jídlo nahlížet jinak – s větší láskou, s větší úctou a s opravdovým dětským nadšením. Nebudu Vás navádět k žádným dietám. Na ty, jak již tušíte, nevěřím. Naopak Vás povedu k laskavému přístupu k vlastnímu tělu. Naučím Vás vnímat a poslouchat Vaše tělo a předám Vám návyky, které Vás budou bavit celoživotně provázet. Jídlo se pro Vás stane cenným palivem, výživou, zdrojem radosti a spokojenosti.

Podpora pro Vás ❤

Je pro mne důležité, abyste se cítili opečováváni a v bezpečném a podporujícím prostředí. Zakoupíte-li si ode mne online produkt, jsem Vám k dispozici na emailu, jehož prostřednictvím mne můžete kdykoliv kontaktovat. S radostí zodpovím Vaše dotazy a nejasnosti. A také Vás podpořím na Vaší zdravé cestě. 

Těším se na Vás.