Harmonie na talíři

Harmonie na talíři

Nadýmají Vás luštěniny?

Chcete si uvařit jedny z nejkvalitnějších jídel vůbec?

Trápí Vás přebytečná kila?

Začtěte se do Luštěninového průvodce a naučte se vařit LEVNĚ, KVALITNĚ MŇAMOZNĚ :-).

Tušili jste, že jsou luštěniny SUPERPOTRAVINOU, která Vám poskytne hodně muziky za málo peněz? 

Zapomeňte na sáčkové diety, předražené doplňky stravy a nemastné neslané saláty. Jde to i jinak  :-).

Platíte za jídlo více, než byste chtěli?

Odbýváte se nezdravým jídlem, přitom byste pro sebe rádi dělali mnohem více?

Přizvěte do svého života Luštěninového průvodce a nechte se hýčkat jídlem, které Vás pohladí na těle i na duši.

Čeká Vás…

70 stran skvělých receptů
15 stran o hubnutí/přibírání s luštěninami
47 stran praktických tipů a návodů

A také… 

Překvapující zajímavosti
AHA momenty

Kdo Vás bude provázet?

Jmenuji se Michaela Šebáková. Jsem certifikovaný výživový specialista, diagnostik tradiční čínské medicíny a také šťastná maminka.

Mou velkou vášní je luštěninové tvoření. Přemýšlíte, proč zrovna luštěniny? Byly časy, kdy mě trápila kila navíc a časté nálety na ledničku. Ani mé zdraví nebylo takové, jaké bych si představovala. Trápilo mě autoimunitní onemocnění štítné žlázy, zažívací potíže a častá nachlazení. Experimentovala jsem s dietami a předraženými doplňky stravy ve snaze zlepšit svůj stav. Výsledky však nebyly takové, jaké bych si představovala.

I přes to, že moje cesta k uzdravení a spokojenosti byla klikatá, nejzásadnější roli v ní sehrála výživa včetně luštěnin.  Ověřené tipy a zkušenosti ráda předám i VámZatočíte s nadýmáním, posílíte střevní mikrobiom a trávení, naučíte se efektivně hubnout s luštěninami a připravíte luštěninové dobroty tak, aby posílily funkci štítné žlázy.

Jsou to jednoduché principy, které se může naučit opravdu kdokoliv  ano dokonce i Vy :-). 

Prostřednictvím Průvodce Vás provedu výživou tak, že luštěniny už pro Vás nikdy nebudou jen obyčejná zrnka, ale cenné klenoty tisíce chutí, barev a vůní. Podělím se s Vámi o recepty a také o moje know-how a praktické vychytávky, které v běžných kuchařkách nenajdete. 

PODAŘILO SE VÁM ZHUBNOUT, ALE BRZY JSTE NABRALI VŠE ZPĚT?

Naprosto rozumím, moc dobře tento kolotoč znám. Vyčítáte si, že máte slabou vůli?  Pokud hladovíte a nutíte se do jídel, která Vám nechutnají, je nereálné dlouhodobě vydržet na této stravě. Nevyčítejte si, že jste selhali. 

Neselhali jste, jednoduše jste poslechli tělo, které reagovalo na přehnané nároky. 

Přijměte můj doprovod a vstupte do světa, ze kterého nebudete chtít zpět. Věřím, že jedině strava, která Vás baví a chutná Vám, může přinést trvalou změnu do Vašeho života.

S čím Vám eBook pomůže

Čeká Vás pořádná dávka luštěninové inspirace v podobě praktických tipů a receptů. Také se s Vámi podělím o tipy na levné a kvalitní produkty, které využijete nejen při vaření s luštěninami. A samozřejmě Vás naučím luštěniny připravit tak, aby Vás nenadýmaly.

Zkrátka, nedostanete jen kuchařku, ale nadupaného Průvodce, který se stane Vaším velkým pomocníkem a parťákem, který Vás krok za krokem provede všemi taji luštěnin. 

Váháte, zda je eBook pro Vás? 

Odpověděli jste alespoň 1x ANO? Pak jes eBook pro Vás:-).

Jste zklamaní, že je jen elektronická verze?

A co když to pro Vás znamená výhodu navíc oproti tištěné knize?

EBook prochází aktualizacemi. Nejnovější proběhla v únoru 2024. Jelikož je pro mě důležité, abyste se cítili opečováváni, pokud proběhne aktualizace eBooku, novou elektronickou verzi dostanete ode mě jako DÁREK ZDARMA.

Garance vrácení peněz 30 dní je samozřejmostí. Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného a informace z eBooku nejsou pro Vás přínosné, vrátím Vám peníze zpět bez jakýkoliv otázek. Máte na to 30 dní od zakoupení eBooku.  

Navíc ode mě k eBooku dostanete DÁREK v hodnotě 299 Kč ZDARMA:

JÍDELNÍČEK SE ŠPETKOU TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY

Jíte zdravě, ale stejně Vás trápí přebytečná kila, častá nachlazení a únava?

Pak oceníte tento vyšperkovaný jídelníček okořeněný principy TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY (TČM).

Jaká je cena eBooku?

Průvodce Vás naučí vařit z jedné z nejlevnějších potravin – luštěnin a ukáže Vám jak díky nim snadno posílit imunitu i bez doplňků stravy. Tyto znalosti a dovednosti už Vám nikdy nikdo nevezme a můžete je s radostí začít využívat třeba ještě dnes. Je to investice, která se Vám mnohonásobně vrátí   například v podobě ušetřených peněz za jídlo a také v podobě spokojeného a zdravého těla a to je nejvíc :-). 

cena eBooku je 369 Kč  

Kupujete nejen recepty, ale také moje know-how v podobě tipů a návodů, které se mi osvědčily a které sama denně využívám. Věřím, že po přečtení Průvodce budete výživu a luštěniny vnímat jinak. S větší úctou, s větší láskou a s dětským nadšením. 

Bude to jízda plná aha momentů, díky které už nikdy nebudete pohlížet na výživu a zejména luštěniny stejně.

Vstupte do světa luštěnin ještě dnes a nechte se opečovávat skvělým jídlem, které si zasloužíte. 

Bojíte se, že něčemu v eBooku nebudete rozumět? Kdykoliv mě můžete kontaktovat na info@michaelasebakova.cz.

Nejste v tom sami. Ráda zodpovím Vaše dotazy a také Vás podpořím na Vaší zdravé cestě :-).

Reference

Zdravé stravování řeším už nějaký pátek a luštěniny v jídelníčku doma máme, ale nenapadlo mě, jak zásadní a prospěšná je pro většinu luštěnin fermentace. Nadchlo mě proto, že Míša v tomto e-booku nejenom popisuje, jak fermentovat, ale poradí i s výběrem všeho, co k tomu potřebuji. Nekončí navíc jenom u toho, ale přidává i jednoduché a fakt chutné recepty, dokonce odkazy na nákup dalších kvalitních a levných surovin, které se k luštěninám hodí. Neříkám, že jsem úplný odborník na stravu, ale tenhle e-book naší rodinu rozhodně posunul ke zdravějším každodenním návykům, luštěniny teď mám ještě radši, a jsem fakt vděčný, že se ke mně právě tenhle e-book dostal!
Patřila jsem mezi ten typ lidí, kteří jedí luštěniny spíše sporadicky. Rozhodla jsem se, že začnu více přemýšlet o jídle a postupně zařadím zdraví prospěšné suroviny do mého jídelníčku. K tomu se mi bezvadně hodil ebook o luštěninách, které jsem se rozhodla do jídelníčku zařazovat jako první. Od Míši mám již ebook Fofr menu, takže volba tohoto dalšího ebooku byla jasná. Vůbec jsem netušila, že existuje něco jako fermentace luštěnin, slovo fermantace mám spojeno pouze s kvašením zeleniny, proto pro mě bylo velikým překvapení, že fermentovat se dají i luštěniny. V ebooku je velice dobře popsáno, jak taková fermantace probíhá, co je k ní potřeba a hlavně, jak je pro nás prospěšná. Zjistila jsem, že to vlastně není žádná věda a zvládne ji úplně každý, takže vzhůru do toho! Co jsem velice přivítala bylo, že v knize jsou i recepty, které jsou z volně dostupných surovin a nad jejich přípravou nestrávíte celý den. V blízké době se chystám vyzkoušt čočkový dhal. Osobně velice oceňuji, jakým způsobem je ebook napsán, jsou zde pouze důležité informace a fakta, takže se neztrácíte v hromadě textu, ale i tak Vám ebook předá veškeré potřebné a nezbytné informace, pro mě naprosto ideální. Na závěr použiju hlášku Homera Simpsona: "Už nikdy nenudu jíst fazole ..... jů hrášek!"
Kateřina Kučírková
E-Book je plný úžasných informací o kterých jsem dříve neměla ani tušení. Díky tomuto e-booku si na luštěninách pochutná i manžel, který je doteď nejedl. Z e-booku čiší chuť i zdraví na první pohled. Kromě užitečných informací jsou v něm i skvělé recepty. Doporučuji hlavně čočkové palačinky.
Luštěniny máme doma poměrně v oblibě, ale nikdy mě nenapadlo, že jejich pouhým uvařením naše tělo spoustu užitečných živin nevyužije. Proto jsem ráda za eBook Luštěniny zdravě a bez nadýmání, kde Míša přehledně a srozumitelně vysvětluje, jak na fermentaci a přípravu luštěnin, aby byly užitečným doplňkem zdravého jídelníčku. A přiložené recepty jsou důkazem, že ani při přípravě fermentovaných luštěnin nemusíte trávit hodiny v kuchyni, a přesto uvaříte chutné a zdravé jídlo.
Martina Vopičková Pilková
Ebook mně hodně obohatil. Poskytuje bohaté informace potřebné k tomu, abychom luštěniny dokázali připravit tak, aby z nich naše tělo mělo co největší užitek. Za mně skvělá kniha plná poznatků, inspirace a praktických rad do života s luštěninami. Je napsaná poutavě, lehce, dokázala jsem jí pšečíst na jedno posezení. A co je nejdůležitější, namotivovala mně k vyzkoušení skvělých receptů, které nabízí a moc se na to těším.

Nečekejte na další „zítra“ a naskočte na vlnu luštěnin ještě dnes.

Každá změna začíná vykročením do neznáma. První krok je ten nejtěžší, ale zároveň nejzásadnějším. Přijměte můj doprovod a vstupte do pestrobarevného světa luštěnin. 

Jste připraveni? 🙂