Harmonie na talíři

Harmonie na talíři

Představte si, že jíte jedny z nejkvalitnějších jídel za pár korun, zatočíte s přebytečnými kily a ještě si pochutnáte!

ZNÍ VÁM TO DOBŘE?

Vítejte ve světě LUŠTĚNIN.

Zapomeňte na sáčkové diety, předražené doplňky stravy, nemastné neslané saláty a konzervované luštěniny. 

Jde to i jinak a naučím to i Vás.

Tušili jste, že jsou luštěniny SUPERPOTRAVINOU, která Vám poskytne hodně muziky za málo peněz?

Díky jejich nízké ceně ušetříte za jídlo, seženete je v každém obchodě, skoncujete s chutěmi na sladké, zatočíte s přebytečnými kily, podpoříte zažívání a střevní mikrobiom a ještě si pochutnáte na slaných a sladkých delikatesách.

⬇⬇⬇

MÁTE HUBNUTÍ A ZDRAVOU STRAVU SPOJEDNOU S PROTEINY a NÍZKOTUČNÝMI VÝROBKY?

Zbystřete. Ani jedno nepotřebujete. Naučíte se jíst z celistvých potravin za pár Kč bez náhražek stravy!

PŘEJETE SI BÝT KONEČNĚ ZDRAVÍ, ŠTÍHLÍ A SPOKOJENÍ SAMI SE SEBOU?

DOPŘEJTE VAŠEMU TĚLU TU NEJLEPŠÍ PÉČI. CO TĚLU DÁTE, TAK SE VÁM ODMĚNÍ.

Začtěte se do Luštěninového průvodce a připravte si jedny z nejkvalitnějších pokrmů vůbec – připravených pomocí fermentace.

Čeká Vás…

80 stran skvělých receptů
15 stran o hubnutí/přibírání s luštěninami
47 stran praktických tipů a návodů 
(zatočíte s nadýmáním, zařadíte luštěniny do dětského jídelníčku bez bolení bříška, dozvíte se, jak připravit luštěniny u onemocnění štítné žlázyspočítáte si Váš ideální kalorický příjem pro hubnutí/udržení váhy/přibírání, dostanete tipy na levné a kvalitní produkty, podpoříte zažívání a střevní mikrobiom – fermentace luštěnin krok za krokem, naučíte se vařit s řasou kombu, aj.)

A také… 

Překvapující zajímavosti
AHA momenty

0 +
SPOKOJENÝCH ČTENÁŘŮ

Kdo Vás bude provázet?

Jmenuji se Michaela Šebáková. Jsem certifikovaný výživový specialista, diagnostik tradiční čínské medicíny a také šťastná maminka.

Mou velkou vášní je výživa. Klíčím, fermentuji, kváskuji a experimentuji s luštěninami. Své nadšení a radost z vaření předávám druhým. Ukazuji, jak pomocí luštěnin vařit LEVNĚ, RYCHLE a s MINIMEM PRÁCE. A také, jak díky luštěninám zatočit s přebytečnými kily, jak je připravit, aby Vás již nikdy nenadýmaly a jak pomocí luštěnin jednoduše posílit imunitu bez doplňků stravy.

Předám Vám jednoduché tipy a vychytávky, které sama denně využívám a které se mi osvědčily. Podělím se s Vámi o recepty a také o vlastní zkušeností, aby i Vám výživa co nejlépe sloužila a stala se tím nejlepším pomocníkem a parťákem ve Vašem životě.

Prostřednictvím Průvodce Vás provedu výživou tak, že luštěniny už pro Vás nikdy nebudou jen obyčejná zrnka, ale cenné klenoty tisíce chutí, barev a vůní. Podělím se s Vámi o recepty a také o moje know-how a praktické vychytávky, které v běžných kuchařkách nenajdete. 

PODAŘILO SE VÁM ZHUBNOUT, ALE BRZY JSTE NABRALI VŠE ZPĚT?

Naprosto rozumím, moc dobře tento kolotoč znám. Vyčítáte si, že máte slabou vůli?  Pokud hladovíte a nutíte se do jídel, která Vám nechutnají, je nereálné dlouhodobě vydržet na této stravě. Nevyčítejte si, že jste selhali. 

Neselhali jste, jednoduše jste poslechli tělo, které reagovalo na přehnané nároky. 

Přijměte můj doprovod a vstupte do světa, ze kterého nebudete chtít zpět. Věřím, že jedině strava, která Vás baví a chutná Vám, může přinést trvalou změnu do Vašeho života.

S čím Vám eBook pomůže

Čeká Vás pořádná dávka luštěninové inspirace v podobě praktických tipů a receptů. Také se s Vámi podělím o tipy na levné a kvalitní produkty, které využijete nejen při vaření s luštěninami.

Zkrátka, nedostanete jen kuchařku, ale nadupaného Průvodce, který se stane Vaším velkým pomocníkem a parťákem, který Vás krok za krokem provede všemi taji luštěnin (jak správně fermentovat luštěniny, jak snížit množství antinutričních látek na minimum, jak vařit s řasou kombu, jak na snadné a chutné svačinky, dezerty a hlavní jídla, aj.). 

Váháte, zda je eBook pro Vás? 

Odpověděli jste alespoň 1x ANO? Pak je eBook pro Vás:-).

Jste vegetarián a přemýšlíte, zda eBook využijete?

Jednoznačně ANO. Drtivá většina receptů je vegetariánská + naučíte se připravit luštěniny bez NADÝMÁNÍ + získané dovednosti využijete u jakéhokoliv luštěninového receptu, který se Vám dostane do rukou.

Jste zklamaní, že je jen elektronická verze?

A co když to pro Vás znamená výhodu navíc oproti tištěné knize?

EBook prochází aktualizacemi. Nejnovější proběhla v únoru 2024. Jelikož je pro mě důležité, abyste se cítili opečováváni, pokud proběhne aktualizace eBooku, novou elektronickou verzi dostanete ode mě jako DÁREK ZDARMA.

Garance vrácení peněz 30 dní je samozřejmostí. Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného a informace z eBooku nejsou pro Vás přínosné, vrátím Vám peníze zpět bez jakýkoliv otázek. Máte na to 30 dní od zakoupení eBooku.  

Jaká je cena eBooku?

VYBERTE SI VÁŠ BALÍČEK NA MÍRU A VYUŽIJTE SPECIÁLNÍ NABÍDKY!

1. LUŠTĚNINOVÝ ZAČÁTEČNÍK

 444 Kč

AKCE      

2. LUŠTĚNINOVÝ PROFÍK

(nejprodávanější balíček za dosud nejnižší cenu)

1212 Kč  777 Kč

3. VIP LUŠTĚNINOVÝ BOHÉM

2 555 Kč

Ještě pro Vás něco mám!

Ke každé zakoupené variantě ode mě dostanete navíc DÁREK ZDARMA v hodnotě 349 Kč.

JÍDELNÍČEK SE ŠPETKOU TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY

Jíte zdravě, ale stejně Vás trápí přebytečná kila, častá nachlazení a únava?

Pak je tento Dárek pro Vás to pravé ořechové! 

Věřím, že po přečtení Průvodce budete výživu a luštěniny vnímat jinak. S větší láskou, s větší úctou a s dětským nadšením. 

Bude to jízda plná aha momentů, díky které už nikdy nebudete pohlížet na výživu a zejména luštěniny stejně.

Reference

Zdravé stravování řeším už nějaký pátek a luštěniny v jídelníčku doma máme, ale nenapadlo mě, jak zásadní a prospěšná je pro většinu luštěnin fermentace. Nadchlo mě proto, že Míša v tomto e-booku nejenom popisuje, jak fermentovat, ale poradí i s výběrem všeho, co k tomu potřebuji. Nekončí navíc jenom u toho, ale přidává i jednoduché a fakt chutné recepty, dokonce odkazy na nákup dalších kvalitních a levných surovin, které se k luštěninám hodí. Neříkám, že jsem úplný odborník na stravu, ale tenhle e-book naší rodinu rozhodně posunul ke zdravějším každodenním návykům, luštěniny teď mám ještě radši, a jsem fakt vděčný, že se ke mně právě tenhle e-book dostal!
Patřila jsem mezi ten typ lidí, kteří jedí luštěniny spíše sporadicky. Rozhodla jsem se, že začnu více přemýšlet o jídle a postupně zařadím zdraví prospěšné suroviny do mého jídelníčku. K tomu se mi bezvadně hodil ebook o luštěninách, které jsem se rozhodla do jídelníčku zařazovat jako první. Od Míši mám již ebook Fofr menu, takže volba tohoto dalšího ebooku byla jasná. Vůbec jsem netušila, že existuje něco jako fermentace luštěnin, slovo fermantace mám spojeno pouze s kvašením zeleniny, proto pro mě bylo velikým překvapení, že fermentovat se dají i luštěniny. V ebooku je velice dobře popsáno, jak taková fermantace probíhá, co je k ní potřeba a hlavně, jak je pro nás prospěšná. Zjistila jsem, že to vlastně není žádná věda a zvládne ji úplně každý, takže vzhůru do toho! Co jsem velice přivítala bylo, že v knize jsou i recepty, které jsou z volně dostupných surovin a nad jejich přípravou nestrávíte celý den. V blízké době se chystám vyzkoušt čočkový dhal. Osobně velice oceňuji, jakým způsobem je ebook napsán, jsou zde pouze důležité informace a fakta, takže se neztrácíte v hromadě textu, ale i tak Vám ebook předá veškeré potřebné a nezbytné informace, pro mě naprosto ideální. Na závěr použiju hlášku Homera Simpsona: "Už nikdy nenudu jíst fazole ..... jů hrášek!"
Kateřina Kučírková
E-Book je plný úžasných informací o kterých jsem dříve neměla ani tušení. Díky tomuto e-booku si na luštěninách pochutná i manžel, který je doteď nejedl. Z e-booku čiší chuť i zdraví na první pohled. Kromě užitečných informací jsou v něm i skvělé recepty. Doporučuji hlavně čočkové palačinky.
Luštěniny máme doma poměrně v oblibě, ale nikdy mě nenapadlo, že jejich pouhým uvařením naše tělo spoustu užitečných živin nevyužije. Proto jsem ráda za eBook Luštěniny zdravě a bez nadýmání, kde Míša přehledně a srozumitelně vysvětluje, jak na fermentaci a přípravu luštěnin, aby byly užitečným doplňkem zdravého jídelníčku. A přiložené recepty jsou důkazem, že ani při přípravě fermentovaných luštěnin nemusíte trávit hodiny v kuchyni, a přesto uvaříte chutné a zdravé jídlo.
Martina Vopičková Pilková
Ebook mně hodně obohatil. Poskytuje bohaté informace potřebné k tomu, abychom luštěniny dokázali připravit tak, aby z nich naše tělo mělo co největší užitek. Za mně skvělá kniha plná poznatků, inspirace a praktických rad do života s luštěninami. Je napsaná poutavě, lehce, dokázala jsem jí pšečíst na jedno posezení. A co je nejdůležitější, namotivovala mně k vyzkoušení skvělých receptů, které nabízí a moc se na to těším.

Nečekejte na další „zítra“. Rozlučte se jednou provždy s dietami a hladověním a vstupte do světa luštěnin JEŠTĚ DNES.

Jste připraveni?