Harmonie na talíři

Harmonie na talíři

Poznáte kvalitní luštěninový výrobky?

Víte, jaké luštěninový výrobky si (ne)koupit?

Začtěte se do Luštěninového přehledníku a už nikdy nešlápnete vedle.

CHCETE SE SNADNO ZORIENTOVAT V LUŠTĚNINOVÝCH PRODUKTECH V SUPERMARKETU?

Víte, proč je lepší  tempeh než tofu?

Víte, kde koupit luštěninové těstoviny za pár korun?

Tápete, jak snadno rozeznat (ne)kvalitní výrobky?

Začtěte se do Luštěninového přehledníku a už nikdy nebudete váhat

UŠETŘÍTE ČAS, ENERGII, PENÍZE, POCHUTNÁTE SI A DOPŘEJETE VAŠEMU TĚLU POTRAVU NEJLEPŠÍ KVALITY.

Jmenuji se Michaela Šebáková. Jsem certifikovaný výživový specialista, diagnostik tradiční čínské medicíny a také šťastná maminka.

Mou velkou vášní je luštěninové vaření. Luštěniny považuji za jeden z největších pokladů ve výživě vůbec.  Ptáte se, proč? Zasytí Vás na dlouhou dobu, jsou levné, díky fermentaci se řadí k nejzdravějším pokrmům vůbec, vytvoříte z nich slané a sladké delikatesy mnoha chutí a vůní.

Krok za krokem Vás provedu luštěninami tak, aby i Vám přinášely radost. Prozradím Vám, s jakými produkty se setkáte v kamenných obchodech a na eshopech. Poradím Vám, jaké dobroty by neměly chybět na Vašem denním stole, jaké sbalit na výlety do batohu a jaké produkty raději nechat ležet v supermarketu.

JSTE VŽDY ZTRACENI A PŘEHLCENI OBROVSKÝM SORTIMENTEM V SUPERMARKETU?

Už nebudete. Po přečtení Přehledníku PŮJDETE DO OBCHODU NAJISTO bez zdlouhavého čtení etiket a přemýšlením, jaký výrobek si koupit.

Po přečtení eBooku:

Garance vrácení peněz 30 dní je samozřejmostí. Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného a informace z eBooku nejsou pro Vás přínosné, vrátím Vám peníze zpět bez jakýkoliv otázek. Máte na to 30 dní od zakoupení eBooku.  

Jaká je cena eBooku?

Díky Luštěninovému přehledníku již nikdy nebudete tápat, jaký produkt si koupit a jaký raději nechat ležet na polici supermarketu. Poradí Vám, kde sehnat kvalitní výrobky za pár Kč, abyste neplatili více než je třeba.  Je to investice, která se Vám mnohonásobně vrátí   například v podobě ušetřeného času nekonečným čtení etiket, ušetřených peněz za jídlo a ušetřené energie ze zdlouhavého hledání kvalitního pokrmu. 

cena eBooku je 399 Kč 

Vstupte do pestrobarevného světa luštěnin a vychutnejte si skvělé luštěninové dobroty ještě dnes.

Reference

Luštěninový přehledník přináší základní přehled běžně dostupných luštěninových alternativ a produktů, včetně jejich výživových benefitů, ale i případných nástrah, na které si při koupi dávat pozor. Skvělá pomůcka do začátku pro orientaci při výběru, nákupu a využití luštěninových alternativ potravin, včetně tipu na zdravé hotovky, které se hodí mít ve spíži, když vás přepadne vlčí hlad 🙂
Martina Vopičková Pilková
Luštěninový přehledník doporučuji všem, kdo si chtějí na jednom místě opravdu přehledně přečíst, jaké produkty z luštěnin se dají zařadit do jídelníčku. Oceňuji zejména konkrétní tipy na výrobky včetně rad, kde je koupit a jak je správně skladovat.

Nečekejte na další „zítra“ a zakousněte se do luštěninových chuťovek ještě dnes.

Jste připraveni? 🙂